*Web Tasarım

Web siteniz sizin interaktif ortamdaki yansımanızdır.

Bu yüzden web sitenizi tasarlarken hayallerinizi öncelikli tutarak düşük maliyetli tasarımlarımızla sizi yeni çağda en iyi şekilde temsil edecek siteyi buluyor, tasarlıyor, kullanıcılarınızla buluşturuyoruz.

Projelerimiz web tasarım uzmanlarımız ve yazılım destek ekibimizle birlikte faaliyete geçirilir.

Milartsware, projelerini oluştururken; bireysel veya kurumsal firmalarımızı en iyi şekilde analiz ederek, geliştirmeye açık, güvenilir ve teknolojik bir altyapıya uyumlu olmasına özen gösterir.

 

*Yazılım

Milartsware; siz değerli müşterilerimizin isteklerini analiz ederek, geliştirmeye açık, güvenilir ve modüler bir yapıya sahip profesyonel bir yazılım ortaya çıkarmaktadır. Hazır paket programlar kullanılmayıp, Web Yazılımın her aşamasını kendimiz oluşturduğumuz değişen ve gelişen teknolojiye uyumlu olarak markanıza değer katacak şekilde hizmet vererek, tüm süreçlerde tecrübeleriyle sizlere en güncel teknolojileri, en düşük maliyetler ile sunar.

 

*Mobil Uygulama

Artık her iş cepte

Aklınızdaki işi cebinize taşıyoruz.

Sizlere özel tasarımlarıyla uygulamalarınızı, fikirlerinizi, projelerinizi cebinize taşıyor ve yeni çağın içerisinde yerinizi almanızı sağlıyoruz. İşinizin her adımında özveri ve güvenilirlikle, kolay ulaşabileceğiniz yazılım danışmanlarımızla sizlere; geliştirilebilen, kolay kullanım rahatlığı sunan, destek güncellemelere sahip kaliteli bir mobil çözüm sunuyoruz.