*Masaüstü yazılım

Masaüstü yazılımları, küçük, orta ve büyük çaplı firmaların kullanacağı temel hesap, stok takip, müşteri takip, iş takip, sevkiyat takip veya depo yönetim uygulamaları için yazılan, binlerce kullanıcının bağlı olduğu, sisteminin tüm altyapı, güvenlik, sıkıştırma, depolama ve benzeri avantajlarından faydalanabilecek şekilde tasarlanan sistemsel yazılımlardır.

Önceliğimiz sizin beklentiniz olacak şekilde masaüstü tasarımlarınızı oluşturuyor en sade ve kolay kullanımıyla sizlere sunuyoruz. Firmanızda her şeye tam hakimiyet kurabilmeniz, iş gücünden ve zamandan tasarruf sağlamanız için profesyonel ekibimiz ve masaüstü yazılımlarımız ile sizin için buradayız.

*E-ticaret

Milartsware olarak web sitenizi teslim edip yayına aldıktan sonra da ihtiyacınız olan tüm konularda destek olmaktayız. Mobil cihazlara uyumlu olan yazılımlarımız birçok kitleye hitap ederek kullanıcılarınızın artmasına olanak sağlamaktadır. Yapmış olduğumuz bütün web tasarım ve E-Ticaret yazılımlarında gerekli özeni ve dikkati göstermekteyiz. Projelerinizi hazırlarken arama motorlarına uyumlu olması, bütün internet tarayıcılarında sorunsuz bir şekilde açılması, görsel yönden ilgi çekici, sosyal medya bağlantılarını destekleyici ve daha bir çok özellikler ile geniş kitleye ulaşıp, daha iyi satışlar yapmanız için çalışıyor; işinizi ve sizi web dünyasında temsil eden e-ticaret siteleriyle destekliyoruz.

*Sosyal Medya

Sizleri sosyal mecralarda temsil edebilecek ve hedef kitlenize doğrudan ulaşabilecek uzman kadromuz ile iş yükünüzü azaltmak için buradayız. Vaktiniz yoksa biz varız.